Gdański Psycholog Ośrodek Psychoterapii

Justyna Dziewit

Justyna Dziewit – psycholog, psychoterapeutka Gdańsk

Jestem psychologiem, psychoterapeutką psychodynamiczną. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim, a także 4-letnią Szkołę Psychoterapeutyczną w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (kurs jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, spełnia wymogi szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadziłam konsultacje indywidualne, rodzicielskie oraz terapię indywidualną dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Pracowałam w projektach wspierających zdrowie psychiczne mieszkańców Gdańska. Prowadziłam grupę psychoterapeutyczną osób dorosłych z zaburzeniami psychicznymi z kręgu psychoz, a także psychoterapię indywidualną przy współpracy ze Stowarzyszeniem na rzecz osób z kryzysami psychicznymi „Przyjazna Dłoń”

Udzielałam się wolontaryjnie w pierwszym kontakcie w Centrum Praw Kobiet oraz odbyłam staż, jako psycholog, w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku. Pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

W Ośrodku Gdański Psycholog przyjmuję pacjentów do psychoterapii indywidualnej lub kontaktu wsparciowego w przypadku doświadczanego kryzysu psychicznego. Pracuję w nurcie psychodynamicznym w systemie 2 sesji tygodniowo.