Gdański Psycholog Ośrodek Psychoterapii

Zespół

Jesteśmy zespołem z doświadczeniem w różnych obszarach pracy klinicznej: od interwencji kryzysowej po długoterminową psychoterapię. Nasze umiejętności praktyczne pochodzą z różnych źródeł: pracowałyśmy na rzecz osób w sytuacjach kryzysowych, z kobietami w okresie okołoporodowym, z chorymi somatycznie i osobami zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi. Choć oferta nasza skierowana jest do osób dorosłych, to mamy doświadczenie w pracy z młodzieżą, dziećmi i rodzinami. Stale doskonalimy nasze umiejętności i dbamy o standardy pracy.

Dobre praktyki Ośrodka Gdański Psycholog

  1. Regularnie superwizujemy się w formie indywidualnej i grupowej u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej.
  2. Szkolimy się: uczestniczymy w kursach i konferencjach zawodowych, systematycznie organizujemy szkolenia wewnętrzne w różnorodnej formie. Stałym punktem naszego kalendarza zespołowego są zebrania kliniczne i superwizje koleżeńskie. Regularnie spotykamy się, by wymieniać się doświadczeniami i dbać o rozwój zawodowy.
  3. Szkolimy innych: Ośrodek Gdański Psycholog wspólnie z Centrum Terapii Depresji prowadzi seminaria z zakresu psychoterapii i opieki psychologicznej nad kobietami w okresie ciąży i po porodzie CÓRKA-KOBIETA-MATKA.