Agnieszka Pietkiewicz

Agnieszka Pietkiewicz – psychoterapeuta psycholog Gdańsk

dr n. o zdr. Agnieszka Pietkiewicz, psycholog, psychoterapeuta
dr n. o zdr. Agnieszka Pietkiewicz
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Studia psychologiczne ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, a 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (szkoła ma rekomendacje PTP). W 2015 obroniłam pracę doktorską z zakresu nauk o zdrowiu na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Jako psychoterapeuta pracuję  w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Zgodnie z międzynarodowym standardem pracy psychoterapeutów regularnie korzystam z superwizji. Odwołuję się do pomocy certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
więcej….

Doświadczenie zawodowe

Od 7 lat prowadzę praktykę prywatną – obecnie w gabinecie prywatnym w Gdańsku na Jasieniu. Pracowałam jako psycholog na oddziale patologii ciąży, ginekologii, położnictwie, neonatologii. Od 2002 roku zawodowo jestem związana ze Szpitalem św. Wojciecha w Gdańsku (szpital na Zaspie).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także podczas staży w placówkach zajmujących się zdrowiem psychicznym na terenie Trójmiasta.

Współpracuję z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku i Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie – prowadzę wykłady, szkolenia i warsztaty psychologiczne dla lekarzy, pielęgniarek i położnych. Od lat współpracuję również ze Stowarzyszeniem Rozwoju Osobistego Zielona Myśl z Gdyni. więcej…

do góry