Gdański Psycholog Ośrodek Psychoterapii

Agnieszka Pietkiewicz

Agnieszka Pietkiewicz – certyfikowany psychoterapeuta psycholog Gdańsk

Agnieszka Pietkiewicz 
psycholog Gdańsk

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (nr 175) oraz certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr 363). Ukończyłam studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, której program szkolenia jest dostosowany do wymagań szkoleniowych i certyfikacyjnych obowiązujących w Polsce, spełnia wymogi proponowanej ustawy o zawodzie psychoterapeuty i ma rekomendacje PTP .

W 2015 obroniłam pracę doktorską z zakresu nauk o zdrowiu na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Jako psychoterapeuta pracuję  w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Zgodnie z międzynarodowym standardem pracy psychoterapeutów regularnie korzystam z superwizji. Odwołuję się do pomocy certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Więcej o kwalifikacjach….

Doświadczenie zawodowe

Od 11 lat prowadzę praktykę prywatną – obecnie w Ośrodku Psychoterapii Gdański Psycholog. Pracowałam jako psycholog na oddziale patologii ciąży, ginekologii, położnictwie, neonatologii w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także podczas staży w placówkach zajmujących się zdrowiem psychicznym na terenie Trójmiasta. Współpracuję z Uniwersytetem SWPS w Warszawie – prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych Pomoc psychologiczna, wsparcie dla par i kobiet w ciąży oraz po porodzie.
Więcej o doświadczeniu…

Cennik dr Agnieszka Pietkiewicz

do góry

📞 Zadzwoń teraz
📌 Jak dojechać?