Gdański Psycholog Ośrodek Psychoterapii

Joanna Wrońska

Joanna Wrońska – psycholog Gdańsk Jasień

Joanna Wrońska psycholog

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Sopocie o specjalności psychologia kliniczna. Posiadam przygotowanie pedagogiczne dla psychologów. Ukończyłam również I stopień szkolenia Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku. 

W Ośrodku Gdański Psycholog prowadzę konsultacje psychologiczne oraz zajmuję się poradnictwem psychologicznym dla dorosłych, m.in. wsparciem kobiet w czasie ciąży i w pierwszych miesiącach po porodzie. Psychologia okołoporodowa jest ważnym obszarem mojej pracy i zainteresowań. Ukończyłam półroczne szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów z zakresu wsparcia w kryzysach okołoporodowych. Współpracuję ze Szkołami Rodzenia na terenie Trójmiasta, prowadząc konsultacje psychologiczne oraz warsztaty psychoedukacyjne dla przyszłych rodziców. Współtworzę również grupy wsparcia dla mam małych dzieci. Swoją wiedzę stale pogłębiam poprzez udział w kursach i szkoleniach z zakresu m.in. psychologii okołoporodowej, technik pracy z ciałem i ruchem, pracy z grupą.

Jako psycholog oraz asystent rodziny w Fundacji FOSA pracowałam z dziećmi, młodzieżą i całymi rodzinami. Prowadziłam zajęcia grupowe dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym w ramach „Dolnomiejskiego Klubu Samopomocy”,  warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci szkół podstawowych i licealnych w ramach projektu „Niebieskie trampki – kroki ku życiu”. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.