Kinga Skawińska

Kinga Skawińska- psychoterapeuta psycholog Gdańsk

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym  Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem w trakcie studium terapii depresji oraz szkolenia z zakresu psychotraumatologii praktycznej.

Kwalifikacje

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim. Szkolenie psychoterapeutyczne realizuję w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Rekomendacja ta oznacza, że szkoła spełnia obowiązujące w Polsce standardy dla prowadzenia psychoterapii.

Uczestniczę w Studium Terapii Depresji organizowanym przez Centrum Terapii Depresji w Gdyni, a szkolenie z zakresu psychotraumatologii realizuję w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii. 

Doświadczenie

Pracuję jako psycholog i psychoterapeuta z osobami dorosłymi i młodzieżą.  Pracowałam w oddziale ogólnopsychiatrycznym dla dorosłych w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje także współpracę z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stężycy, pracę w Wojskowej Poradni Psychologicznej w Gdańsku oraz pracę w Ośrodku Opieki Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Starogardzie Gdańskim.