Kwalifikacje


dr Agnieszka Pietkiewicz – psychoterapeuta psycholog Gdańsk

dr Agnieszka Pietkiewicz certyfikowana psychoterapeutka, psycholog
dr Agnieszka Pietkiewicz

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (nr 175) oraz certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr 363). Studia psychologiczne ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyłam również 4-letnią Szkołę Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, która ma rekomendacje PTP i PTPPd, a także program dostosowany do limitów wymagań szkoleniowych i certyfikacyjnych obowiązujących w Polsce. Szkolenie spełnia wymogi proponowanej ustawy o zawodzie psychoterapeuty. Jako psychoterapeuta pracuję  w nurcie psychoterapii psychodynamicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Zgodnie z międzynarodowym standardem pracy psychoterapeutów regularnie korzystam z superwizji. Odwołuję się do pomocy superwizorów certyfikowanych przez PTPPd i PTP.

W 2015 obroniłam pracę doktorską z zakresu nauk o zdrowiu na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam również szkolenie I i II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie oraz podyplomowe studia z psychologii klinicznej na GUMed. Ukończyłam Seminarium Psychoterapii Okołoporodowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Jestem w trakcie szkolenia w Szkole Superwizorów Dolnośląskiego Centrum Psychodynamicznego we Wrocławiu. Prowadzę superwizję indywidualną psychoterapeutów oraz superwizję grupową w ośrodkach psychologiczno-psychoterapeutycznych.

Zadzwoń teraz

Szczegółowe informacje o doświadczeniu zawodowym

Opinie na portalu Trójmiasto.pl

Opinie na Google.com

………

do góry


dr Agnieszka Pietkiewicz – psychoterapeuta psycholog Gdańsk